Başkanımızdan

 • Hayatıma yön veren, doğruluğuna inandığım bir söz vardır: "Dünya kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir." Bu söz dünyada yaşanan birçok sorunun temeline konabilir diye düşünüyorum...

  Seyirci kalanlardan olmamak için biz genç arkadaşlarımızla güzel bir hayal kurduk. Dedik ki; görüş ayırt etmeksizin gençler sosyal sorunlara çözüm için bir araya gelse, devlet büyükleri de gençlerin bu çözüm önerisine dahil olsa... Bu hayal yol aldı, kısa bir zaman içinde meyvelerini vermeye başladı, üniversitelere yayıldı. Şimdi de üniversitelerden sonra ilköğretim ve ortaöğretimdeki gençler de çözümün bir parçası olmaya başladı. Kısaca söylemek gerekirse gençler "SEYİRCİ KALANLARDAN" olmadı.

  Türkiye'nin dört bir yanındaki gençler ülke sorunlarını çözmek için bir oluyor, birlik oluyor. Sorunların çözümüne "BEN DE VARIM!" diyor.

  Tam bu noktada, öncelikle tüm genç arkadaşlarımıza ve gençlerin birliktelik mesajlarını, çözüm önerilerini, seyirci kalanlardan olmadıklarını gören herkese teşekkür ederiz.

  Kerem Hasanoğlu
  Bilinçli Gençler Derneği Genel Başkanı

Kerem Hasanoğlu CNN Türk Kerem Hasanoğlu, Faruk Nafiz Özak, Nimet Çubukçu, Yusuf Ziya Özcan Kerem Hasanoğlu NTV Özel Röportaj Kerem Hasanoğlu Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi Protokol İmza Töreni Kerem Hasanoğlu ve Faruk Nafiz Özak Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi Protokol İmza Töreni Yusuf Ziya Özcan, Nimet Çubukçu, Faruk Nafiz Özak, Kerem Hasanoğlu Kerem Hasanoğlu - Bilinçli Gençler Derneği - Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi Kerem Hasanoğlu - Bilinçli Gençler Derneği - Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç - Bilinçli Gençler Derneği Genel Başkanı Kerem Hasanoğlu - Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi Yusuf Ziya Özcan - Nimet Çubukçu - Kerem Hasanoğlu - Faruk Nafiz Özak - Hakkı Hasan Yılmaz - Bilinçli Gençler Derneği - Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi

sosyal sorumluluk projeleri,bilinçli gençler, bilinç, ilköğretim, lise, üniversite, öğrenci, eğitim, sosyal sorumluluk, bilinçli gençlik, gençlik projeleri, aydın gençlik, gelecek ve gençler, gelecek nesil ve gençler, türkiye bilinçli gençlik projesi, gençlik derneği

Bilinçli Gençler Derneği

Bilinçli Gençler Derneği nedir?

Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi

Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi nedir?

Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi, gençleri hiçbir görüş farkı ayırtetmeksizin sosyal sorunların çözümü için bir araya getiren dünyada örneği olmayan; ilk defa Türkiye’de gerçekleştirilen bir gençlik hareketidir. Üniversiteler ile ilk ve ortaöğretim okulları ilk kez bu projede yan yana gelmiş; Türkiye’nin doğusundan batısına kadar tüm gençler, ülke sorunları için birlikte hareket ederek gençlik enerjileri ile çözüm üretme imkanı bulmuştur.

Bilinçli Gençler

Bilinçli Gençler

Ülkemizin dört bir yanındaki üniversite gençliği, hangi görüşten olursa olsun çevresindeki sosyal sorunları çözmek için bir araya geliyor.