Bilinçli Gençler Derneği

bilincligencler.com Gizlilik Politikası

Bilinçli Gençler, web sitesi ziyaretçilerinin, bireysel ve kurumsal üyelerinin gizlilik haklarına saygı duyar ve bu hakları korur. Bilinçli Gençler web sitesinde, sadece sizin tarafınızdan beyan edilmiş ve aşağıda belirtilmiş bilgileri kayıt altında tutmakla birlikte bu bilgileri "Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi" kapsamı dahilindeki kurum ve kuruluşlar ile tanıtım ve yayılım faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla bireylerin özlük haklarına saygı çerçevesinde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşma hak ve yetkisine sahiptir.

Bilinçli Gençler web sitesi, sadece bu siteyi kullanarak, e-posta aracılığıyla bildirdiğiniz ve kayıt sürecinde bildirmiş olduğunuz kişisel ve kurumsal bilgilerinizi toplayacaktır. Bunun dışında, siz ziyaretçilerimize daha iyi bir web sitesi sunabilmek için teknik bilgileri (tarayıcınızın türü, yüklediğiniz yazılımlar, bulunduğunuz ülke, vs.) de toplamaktayız.

Vermiş olduğunuz bilgiler, Bilinçli Gençler'in gerektiğinde sizinle temasa geçip, projelerin ve etkinliklerin yürütülmesi, bu kapsamda beklentilerin karşılaması ya da üyelerine daha iyi hizmet sunabilmesi maksadıyla kullanılacaktır. Şayet kişisel bilgilerinizin Bilinçli Gençler tarafından daha fazla kayıt altında tutulmasını istemiyorsanız, bu beklentinizi info@bilincligencler.com adresine iletebilirsiniz.

"Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi" kapsamında bu web sitesi aracılığı ile web sitesine bireysel ve kurumsal üyeler tarafından yüklenen resim, metin, video vb. her türlü içerik "Türkiye Bilinçli Gençlik Projesi" kapsamında Bilinçli Gençler Derneği mülkiyetindedir. Bilinçli Gençler Derneği, bireysel ve kurumsal üyeler tarafından proje ve etkinliklerin desteklenmesi amacıyla siteye yüklenen içeriğin üzerinde her türlü ekleme/değiştirme/silme hakkını saklı tutmaktadır. Bilinçli Gençler Derneği, ilgili içerik üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkını herhangi bir bildirim şartı aranmaksızın bireylerin özlük haklarına saygı çerçevesinde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlara devredebilir.

Bu gizlilik politikası http://www.bilincligencler.com adresi ile başlayan tüm URL'ler için geçerlidir. Bilinçli Gençler sözkonusu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

2011 © Bilinçli Gençler Derneği    bilincligencler.com | Giriş Yap! | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim